درباره ما

پیشرو در ارائه تجهیزات صنعتی آشپزخانه

سیرمن بیش از ۴۵ سال است که در عرصه تولید بهترین و حرفه‌ای‌ترین تجهیزات آشپزخانه صنعتی، ماشین‌آلات آماده‌سازی و پخت غذا فعالیت دارد.

سیرمن از ابتدای تاسیس توسط نرئو مارزارو تا به امروز، همواره متعهد بوده است تا کار خود را در سطح بالایی از کیفیت از لحاظ سازمانی، کار گروهی و تولیدات خود انجام دهد و تا کنون توانسته نیازهای بیش از ۵۰۰ نمایندگی مجاز در سطح ملی و ۱۲۵ کشور در سراسر جهان را با محصولات ساخت ایتالیا به‌خوبی برآورده سازد.

امروزه سیرمن در عرصه صنعت تجهیزات آشئزخانه‌های صنعتی پیشگام است و این قدرت و اعتماد را مدیون طیف گسترده ماشین آلات و تجهیزات آشپزخانه صنعتی برای آماده سازی و پخت غذاست و با بهره گیری از نوآوری و ارائه راه حل توانسته است تجهیزات صنعتی مورد نیاز رستوران‌ها، کافی شاپ‌ها، قصابی و سوپر گوشت‌ها، سوپر مارکت‌ها و کیترینگ‌ها را با بهترین کیفیت ارائه دهد.

موفقیت سیرمن حاصل کار هر روز مهندسین و محققینی است که در دپارتمان مجهز به آخرین تکنولوژی‌های روز دنیا، برای گسترش خط تولید و بهبود هرچه بیشتر در تلاشند.

کارخانه سیرمن

کارخانه سیرمن

کارخانه فوق مدرن تجهیزات آشپزخانه‌های صنعتی سیرمن با مساحت ۳۲۰۰ مترمربع، مجهز به پیشرفته‌ترین سیستم تولید و ساخت تجهیزات آماده سازی غذا، تجهیزات پخت غذا و ... با آخرین تکنولوژی‌های روز دنیا قادر است تا ۲۶۵۰ پالت را برای اطمینان از در دسترس بودن مواد در هر مرحله از فرایند تولید، افزایش انعطاف پذیری و جریان تولید فراهم کند.

سیرمن دارای ۲۷۰۰ متر مربع زیر ساخت ابزار و ماشین آلات فلزی است که در ۵ مرکز تمام اتوماتیک و در ۳ شیفت کار می‌کنند.

در کارخانه سیرمن سیستم مونتاژ و فضای اختصاصی برای تولید همه تجهیزات آشپزخانه صنعتی وجود دارد که باعث افزایش حس مسئولیت و اعتماد کارکنان در سراسر روند مونتاژ و تولید محصولات می‌گردد. همچنین سیرمن دارای کارکنان و مهندسین با مهارت بالا که تخصص آن‌ها در تولید محصولات با کیفیت به ویژه ماشین‌های سنگین همچون خردکننده‌های قوی و ... بسیار مهم و مورد نیاز است و تولید آن‌ها شاهکاری است در مهندسی. مسئولیت اجتماعی سیرمن در قبال محیط زیست و منابع طبیعی، از ویژگی‌های مهم سیرمن در طول پروسه تولید خود است که این ماموریت را با نصب یک سیستم فتوولتائیک ۵۰ کیلو وات و یک سیستم گرمایش زمینی جدید برای محیط کار ایمن و راحت، آن را به انجام رسانده است. 

پرداخت فلز عموما کاری سخت و همراه با آلودگی است اما سیرمن  با استفاده از سیستم پرداخت رباتی، با دو ربات کاوازاکی و ۱۰ سبک ماتریس مختلف، امروز یکی از پیشرفته‌ترین برندها در سراسر جهان در زمینه دستیابی به نتایج مطلوب بدون تعامل انسان است.

محصولات سیرمن

محصولات سیرمن

سیرمن با در اختیار داشتن آخرین متد روز دنیا و استفاده از آخرین تکنولوژی‌ها در ارائه تجهیزات آشپزخانه صنعتی، ماشین آلات آماده سازی و پخت مواد غذایی و همچنین دانستن نیازمندی‌های بهترین آشپزهای دنیا، همیشه خود را به روز نگه می‌دارد.

شرکت سیرمن برای موفقیت در این عرصه و باقی ماندن در مسیر پیشرفت و موفقیت در این بازار همیشه در حال تغییر، بر روی آموزش و توسعه نیروی کار و ارتباطات انسانی تاکید بسیار زیادی دارد.

بهترین نمود برای همه این تلاش‌ها، تولید و ارائه تجهیزات آشپزخانه صنعتی با کیفیت است، چرا که محصول با کیفیت همه مهارت‌ها و توانایی‌‌های شما را نمایش خواهد داد.

سیرمن قصد دارد با حمایت از مسابقات آشپزی ایتالیایی و شخصیت‌های مشهور در جهان آشپزی و برگزاری کلاس‌ها و سمینارها توسط کارشناسان این صنعت و همچنین انتشار کتاب‌های سرآشپزهای مشهور جهان و .. به طور کامل به خدمات غذا و آشپزخانه‌های حرفه‌ای اختصاص یابد.

سیرمن در ایران

سیرمن در ایران

نمایندگی سیرمن در ایران از سال ۲۰۰۰ فعالیت خود را آغاز کرده است و تمامی محصولات برند ایتالیایی سیرمن را در ایران عرضه می‌کند. محصولات تجهیزات آشپزخانه صنعتی سیرمن در ایران شامل تجهیزات آماده سازی غذا، تجهیزات پخت غذا، تجهیزات سردکننده و گرم‌کننده، سیستم‌های وکیوم و بسته‌بندی، تجهیزات کافی‌شاپ و لوازم جانبی این محصولات می‌باشد.